KURUMSAL

İkon

Perakendecilere Üretim:

%80

İhracat:

%20

1956 yılında Kenan KÖKSAL tarafından kurulmuş olan firmamız, tüm tecrübe ve bilgi birikimleri ile bu güne gelmiş bulunmaktadır.

Firmamız ISO 9001:2015, OHSAS 45001:2018, ISO 14001:2015, ISO 10002:2018, SEDEX ve FAMA(Facility And Merchandise Authorization) gibi belgelerin alınmasıyla gerek kalitesini gerekse sistemsel yapısını, işçi sağlığı ve güvenliği konularına verdiği önemi ispatlamıştır.

 

 

Ağustos 2015’ten itibaren tüm müşteri gereksinimlerinin ve kanuni koşulların oluşturulduğu, müşteri denetimleri ve gerekli belgelendirme denetimlerinin yapıldığı Haramidere San. Sit. ‘sindeki 1600m2’lik yeni üretim tesisinde üretime devam edilmektedir.

Her zaman daha iyisini başarabilmek için Köksal Çanta ’nın tüm seviyelerinde çalışkan ve disiplinli olmamız gerektiğinin, toplum ve insanlığa karşı dürüst davranmamızın, saygılı ve ülkemize karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
 
GENEL MÜDÜR
Hakan TOKAÇ

 

 

Misyonumuz

Güven, saygı ve sevgi ilkelerinin bilinciyle hareket ediyoruz!

Müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutarak sunduğumuz kaliteli hizmetimizi, uluslararası alanlardaki gelişimleri takip ederek geliştirmeye devam etmek misyonumuzun önemli parçalarından birini oluşturmaktadır. İnsana ve çevreye duyarlı üretimlerimizle geleceğimizin sağlığının korunmasına katkıda bulunmaya devam etmek de vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır.  


Güven, saygı ve sevgi ilkelerinin bilinciyle hareket ederek, insanların her zaman öncelikli markası olmayı sürdürmek; yerli ve milli bir marka olarak ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmek ve ihracat başarılarımızla ülke ekonomisine katkıda bulunmak misyonumuzun bir diğer parçalarını oluşturmaktadır.

çocuk

Vizyonumuz

Türkiye’de sektörümüzün öncü firmasıyız!

Uluslararası arenada bilinirliğini daha artırarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı birçok ülkesinde sektörün öncü markalarından biri olup ülkesine kazanç getirmek, firmamızın karakterine uygun çalışanlarımızla geleceği bugünden tasarlamak ve rakiplerimizden daima bir adım önde olarak engel olan değil yol gösteren ve çözümler sunan bir marka olmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Lütfen Bekleyin...